Pierre Kennis b.v.
Dragonder 29 - 31
5554 GM Valkenswaard
Hemelvaart 2012
I.v.m. Hemelvaart zijn wij donderdag 17 mei t/m zondag 20 mei gesloten.
Maandag 21 mei zijn we weer geopend tijdens onze… Lees meer
De Autoexec gaat een stap verder als puur de laptophouder: hij biedt u een compleet mobiel werkblad. Hiermee kunt u onderweg op uw gemak gesprekken uitwerken, afspraken voorbereiden of andere zaken regelen.
De AutoExec is ontworpen voor bevestiging op de bijrijderstoel en wordt eenvoudig vastgezet met de autogordel. Door zijn lage gewicht en compacte model is de Autoexec eenvoudig in de kofferbak te zetten, wanneer u uw bijrijderstoel voor andere doeleinden nodig mocht hebben. En eveneenvoudig mee te nemen in huis of kantoor. De AutoExec is in verschillende uitvoeringen verkrijgbaar. Van eenvoudige tot zeer uitgebreide modellen:
De AutoExpress Mobileoffice:
Deze verandert elke auto in een kantoor.Hij is eenvoudig op de voor of achterzitting te plaatsen met behulp van de autogordel en is voorzien van een antislip oppervlak. Een mooi en van degelijke kwaliteit gemaakt product van metaal met kunststof met afneembaar opbergvak. Natuurlijk ook te gebruiken voor kinderen op de achterbank.
Afmetingen: de lengte bedraagt 51(66cm /met opbergvak!), een breedte van 36 cm en een hoogte van 20/26 cm. Het opbergvak meet 21x16 cm en het gewicht bedraagt maar 4.5kg.
Art.nr.: A70010
AutoExec (standaard):
Met deze AutoExec beschikt u over een volledig werkblad op uw bijrijderstoel.
Het is de basis versie binnen de AutoExec serie en heeft de volgende afmetingen (B x H x L): 64x25x40 cm. Het gewicht bedraagt 9kg. Kleur: Dark grey.
De AutoExec zet u vast met behulp van de veiligheidsgordel en is dus te gebruiken in alle typen auto's.
art.nr.: A70003
AutoExec Pro:
Deze bijzondere uitvoering van de AutoExec beschikt naast het werkblad ook nog eens over een extra ruimte voor printer (HP350 of vergelijkbaar type.afm31,5x6x11 cm). De afmetingen zijn bijna identiek, afm: (B x H x L) 64x25x44 cm. Het gewicht is ook 9kg en de kleur Dark grey.
Ook de AutoExec Pro zet u vast met behulp van de veiligheidsgordel en is dus te gebruiken in alle typen auto's.
art.nr.: A70002
AutoExec Compustand:
Een uitvoering die handig is bij een GPS satellietsystemen. In deze AutoExec zit een opening voor snoeren aan de zijkant. De laptop kan vastgezet worden met velcro(klitteband) tape en/of een riempje. Hij is uit te breiden met een voeding of omvormer. De maatvoering is identiek aan de Pro versie, hij is wel iets zwaarder, namelijk 10.5kg. Zoals alle AutoExec versie zet u ook deze vast met behulp van de veiligheidsgordel en is dus te gebruiken in alle typen auto's.
art.nr.: A70001
Road Master:
De Road Master is een model om snel de Laptop te plaatsen in de auto. De laptop wordt geplaatst met een riempje op een verstelbaar en verschuifbaar plateau. Trek eenvoudig de laptop in de gewenste werkpositie en zet hem vast met een grote draaiknop en u kunt beginnen met werken. Er zit een groot opberg vak op de bodem om o.a. de laptop op te bergen en eer ruimte voor A4 opberg mappen.
De afmetingen zijn: (B x H x L) 54x40x66 cm, het gewicht 8,6 Kg en de kleur Dark / light grey. De installatie is ook hier met de veiligheidsgordel en daarmee bruikbaar in elk type auto.
art.nr.: A70011
M-Desk:
De lichtgewicht design houder om met de laptop te werken of om deze op te bergen in de auto. Daarnaast ook nog eens verrassend betaalbaar. U kunt eenvoudig de poten uitklappen, hem op de stoel plaatsen met behulp van de gordel en het antislip bovenblad openen. Wanneer de laptop niet wordt gebruikt kan deze veilig worden opgeborgen onder de af te sluiten deksel. Tevens is de M-Desk voorzien van een handgreep waardoor deze ook als koffer te gebruiken is voor vervoer van de laptop. Er is plaats voor A4 hangmappen. Afmetingen binnen: B-27 cm, L-38 cm, H-5 cm.
art.nr.: A70011